ЕУРО 2020Фудбал

ФОТО: Пандев и Ангеловски на вечера после поразот од Украина !?

Романскиот Про-спорт објави ексклузивна фотографија во која капитенот на македонската фудбалска репрезентација, Горан Пандев и членови на неговото семејство наводно се во луксузен ресторан во Букурешт заедно со селекторот Ангеловски и неговото семејство.

Според романскиот Про-спорт кој се базира на фотографиите и за кои се сигурни дека се од вечерва.

Инаку, фудбалската репрезентација треба да биде во „балонот“ на УЕФА и не смее да го напушта клупскиот хотел, освен за тренинзи и натпревари и тоа под строгите протоколи на УЕФА.

prosport.ro

Линк до објавата на Про-спорт.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!