ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ФОТО: Одработен е вториот тренинг на македонските репрезентативци

Македонија вчера пристигна во Букурешт каде во недела ќе го одигра првиот натпревар против Австрија на исторското Европско првенство. Вчера, македонските репрезентатвци го одработија првиот тренинг, а денес беше одработен и вториот.

Погледнете ја атмосферата на тренингот на македонската репрезентација:

Reklama

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!