ФудбалФудбал - ТРЕТА ЛИГА

ФОТО: Новаци ги започна подготовките за новата сезона

Третолигашот Новаци ги започна подготовките за новата сезона од Третата македонска фудбалска лига – Југозапад.

Вчера, на теренот во Новаци беше одработен првиот тренинг за новата сезона, во која екипата на Новаци ќе влезе со високи амбиции.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!