ЕУРО 2020ФудбалФудбал - Македонска репрезентација

ФОТО: Како изгледаше утринскиот тренинг на македонската репрезентација

Македонската репрезентација во недела против Австрија ќе го отвори Европското првенство за првпат во својата историја. Нашите фудбалери во Букурешт максимално се подготвуваат за првиот предизвик, а атмосферата во репрезентацијата е на максимално високи ниво.

Погледнете како изгледаше утринскиот тренинг:

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!