ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

ФОТО: Фудбалерите на Академија Пандев го одработија првиот тренинг во Анталија

Фудбалерите на Академија Пандев го одработија првиот тренинг во Анталија, Турција.

>>> ПРОМО ЦЕНА 900 ДЕНАРИ НОЌЕВАЊЕ ЗА ТРОЈЦА ВО ОХРИД, РЕЗЕРВИРАЈТЕ НА КОТВА.МК <<<

Во втората фаза од припремите првиот тим на Академија Пандев во наредните дванаесет денови, покрај тренинзите, ќе одигра и четири пријателски средби, од кои првата е на 23. јануари против Нови Пазар од Србија.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!