ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

ФОТО: Денес фудбалерите на Вардар одржаа „зимски“ тренинг

Денеска фудбалерите на второлигашот Вардар одржаа „зимски“ тренинг, но тоа не ги спречи да го дадат својот максимум во еден од последните тренинзи за првиот дел од подготовките пред заминувањето за Анталија во понеделник.

>>> ПРОМОЦИЈА НА ХОТЕЛИ, АПАРТМАНИ, РЕСТОРАНИ, КАФУЛИЊА И БАРОВИ НА КОТВА.МК <<<

Вардар е трет на табелата во Втората лига – Запад и во пролетниот дел влегува со една цел – експресен кам-бек во Првата македонска фудбалска лига.

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!