Стрела Спорт — Македонија Враништа

Детали

Датум Време Лига Сезона Крај
декември 20, 2020 13ч:00 Трета Македонска Фудбалска Лига - Југозапад 2020 - 2021 90'

Резултати

КлубГоловиРезултат
Стрела Спорт1Пораз
Македонија Враништа3Победа
Back to top button
error: Текстот е заштитен !!