Новаци — Црно Буки

2 - 1
Крај

Детали

Датум Време Лига Сезона Крај
декември 19, 2020 13ч:00 Трета Македонска Фудбалска Лига - Југозапад 2020 - 2021 90'

Резултати

КлубГоловиРезултат
Новаци2Победа
Црно Буки1Пораз
Back to top button
error: Текстот е заштитен !!