Кравари vs Македонија Враништа

6 - 2
Крај

Детали

Датум Време Лига Сезона Крај
декември 18, 2020 15ч:59 Трета Македонска Фудбалска Лига - Југозапад 2020 - 2021 90'

Резултати

КлубГоловиРезултат
Кравари6Победа
Македонија Враништа2Пораз
Back to top button
error: Текстот е заштитен !!