Кравари — Победа Ивањевци

2 - 0
Крај

Детали

Датум Време Лига Сезона Крај
декември 20, 2020 13ч:00 Трета Македонска Фудбалска Лига - Југозапад 2020 - 2021 90'

Резултати

КлубГоловиРезултат
Кравари2Победа
Победа Ивањевци0Пораз
Back to top button
error: Текстот е заштитен !!