ФудбалФудбал - ВТОРА ЛИГА

Дербито Саса – Победа за Бартон, Иванов на центарот во Кочани

Делегирани судиите за 24. коло од Втората фудбалска лига – Исток. Натпреварите сите играат во сабота со почеток во 16:00 часот.

Revolution Development е софтверска компанија посветена на развој на врвни решенија за бизниси

Беласица – Пехчево, Владимир Ѓорѓиевски (Битола)
Каменица Саса – Победа, Јосип Бартон (Скопје)
Осогово – Слога 1934, Игор Иванов (Велес)
Локомотива – Кожуф, Спире Арсов (Кочани)
Братство – Детонит, Константин Влахо (Скопје)

ЗА СИТЕ ГОЛМАНИ НА ВОЗРАСТ ОД 7 ДО 19 ГОДИНИ – ПРИЈАВИ СЕ НА НАЈГОЛЕМИОТ ГОЛМАНСКИ КАМП НА БАЛКАНОТ – „РБ Охрид 2022“

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!