ФудбалФудбал - ПРВА ЛИГА

Борец од утре во продажба ги пушта сезонските билети

Фудбалскиот клуб Борец од утре ги пушта во продажба сезонските карти за натпреварите на велешкиот прволигаш во Првата македонска фудбалска лига за сезоната 2021/22. Дозвола за само 30% исполнетост на капацитетот на стадионот!

Картите, по цена од 1000 денари, ќе важат за сите првенствени натпревари како и сите натпревари од Купот на Македонија на домашен терен за сезоната 2021/22.

Продажбата на сезонските карти ќе биде на следните локации:

  • Кафе бар Каса и
  • Кафе бар Паладиум
  • Хотел Интернационал

СИТЕ НЕОПХОДНИ ИНФОРМАЦИИ ОКОЛУ КУПУВАЊЕ НА СЕЗОНСКИТЕ КАРТИ МОЖЕ ДА ГИ ДОБИЕТЕ И ПРЕКУ ОБРАЌАЊЕ НА СЛЕДНИОТ Е-МЕИЛ: [email protected]

Поврзани Наслови

Back to top button
error: Текстот е заштитен !!